Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.10.2022

Ціни на свиней забійних кондицій продовжують падати

У другій половині жовтня продовжилося зниження цін на ринку свиней забійних кондицій. Про це повідомили в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

«У ході торгів минулої п’ятниці ціни на живець свиней скорегували на 1,5-4 грн/кг, як і тижнем раніше», — зазначили аналітики.

Зокрема, за їх даними, у Центрі закупівельні ціни більшості товарних партій коливалися в межах 72-74 грн/кг, менша пропозиція свинини на Сході втримала ціни в межах 74-76 грн/кг, у західних областях діапазон цін звузився до 70-71 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка «зсунулася» на 2,3% до 72,2 грн/кг.

«За відгуками виробників свинини минулого тижня заготівельники продовжили тиск на ціни, мотивуючи його достатністю ринкової пропозиції в умовах зниження потреби в тваринах забійних кондицій та сезонного спаду торгівельної активності. Так, низка переробників констатують зменшення обсягів заготівлі у відповідь на корегування замовлень з боку роздрібної торгівлі свининою. Частина операторів відзначає істотні складнощі з дотриманням графіку поставок охолодженої свинини через тривалі повітряні тривоги та перебої з подачею електроенергії», — пояснили аналітики.

Водночас ситуація із пропозицією товарних партій та ринкової потреби у ній істотно варіює залежно від регіону, а м’ясопереробники все частіше практикують заготівлю в суміжних областях, що посилює міжрегіональну розбіжність цін.

 

kurkul.com