ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.02.2022

Ціни на залізну руду в Китаї після святкування НР знизилися на 1,5%

Вартість ф’ючерсів за підсумками торгів зафіксувалася на позначці $128,5/т

У понеділок, 7 лютого, травневі ф’ючерси на залізну руду на Даляньській товарній біржі завершили торги на позначці $128,5/т (817 юанів/т). Вартість сировини в порівнянні з п’ятницею, 28 січня, скоротилася на 1,5%.

Національна комісія з розвитку та реформ Китаю закликала Пекін вжити необхідних заходів для залучення інвестицій в інфраструктуру. Цей крок підвищив очікування учасників ринків щодо збільшення попиту на сталь і, відповідно, на залізну руду.

Тим часом травневі ф’ючерси на коксівне вугілля на Даляньській товарній біржі в понеділок, 7 лютого, завершили торги на позначці $363,17/т (2311,5 юанів/т). Вартість сировини в порівнянні з п’ятницею, 28 січня, зросла на 1,3%.

Компанія Hongyuan Futures раніше заявила, що прогнозує зниження середніх цін на коксівне вугілля в Китаї у 2022 році нижче 2000 юанів/т ($314/т). На початку року вартість сировини буде на низькому рівні через Зимові Олімпійські ігри. Тим не менше волатильність на ринку коксівного вугілля збережеться протягом року через коливання попиту з боку інфраструктури, що викликано обмеженням виробництва сталі в країні.

Китай – найбільший імпортер залізняку у світі. За даними 2021 року, країна скоротила імпорт залізної руди на 4,3% в порівнянні з 2020 роком – до 1,12 млрд тонн.

 

gmk.center