Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.09.2021

Ціни на залізну руду в Китаї за тиждень зросли на 8,8%

Вартість ф’ючерсів на руду за підсумками торгів зафіксувалася на рівні $105,9/т

У п’ятницю, 24 вересня, січневі ф’ючерси на залізну руду на Даляньській товарній біржі завершили торги на рівні $105,9/т (684,5 китайських юанів). Вартість сировини в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 8,8%.

Мінімальний показник торгів був зафіксований у четвер, 23 вересня, на рівні $103,2/т (667 китайських юанів).

Вартість ф’ючерсів подорожчала після того, як минулого тижня опустилася нижче за $100/т. Evergrande, китайська компанія з нерухомості, оголосила про угоду з виплат за облігаціями в юанях. У компанії є 30 днів на те, щоб або узгодити деталі угоди, або здійснити платежі за облігаціями, або офіційно оголосити дефолт.

Очікується, що зростання цін на залізну руду може бути короткостроковим. Обмеження виробництва сталі в Китаї досі підтримує ціни на сталь, що негативно позначається на ринку залізної руди.

Пекін має намір скоротити викиди СО2 в сталеливарній промисловості, щоб досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року. Виробництво сталі обмежуватимуть до 2022 року перед Зимовими Олімпійськими іграми й Зимовими Паралімпійськими іграми.

Зниження цін на залізну руду раніше призвело до припинення діяльності на руднику Riley Mine австралійською компанією Venture Minerals. Якщо ціни на залізну руду й далі падатимуть, то можна очікувати подальшого зупинення підприємств.

Китай – найбільший імпортер залізної руди у світі. За даними 2020 року, країна наростила імпорт сировини в порівнянні з попереднім роком – на 9,5%, до 1,17 млрд тонн.

 

gmk.center