Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.12.2020

Цьогоріч Державна програма безпеки руху виконана на 100%, – Владислав Криклій

У2020 році Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, яка активно реалізується Мінінфраструктури спільно з Укрінфрапроектом та іншими органами влади, вперше виконана на 100%.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій на спільному брифінгу з Головою Укрінфрапроекту Кирилом Хом’яковим «Безпечні дороги: зроблено у 2020» сьогодні, 1 грудня.

«Цьогоріч Державна програма безпеки руху вперше виконана на 100%. Коли минулого року я став міністром, рівень виконання цієї програми був 38%, а у 2018 році взагалі 0%. Наші пріоритети – цифровізація на транспорті та впровадження інтелектуальної транспортної системи, зокрема для покращення безпеки», – наголосив Міністр.

Серед ключових досягнень відомства у 2020 році, що стосуються підвищення безпеки руху, Владислав Криклій назвав впровадження системи автофіксації порушень ПДР у співпраці з МВС, влаштування сучасних WiM-комплексів для автоматичного габаритно-вагового контролю на дорогах, а також оновлення парку рятувальної спецтехніки для ДСНС.

«За півроку роботи системи автофіксації кількість порушень ПДР на перших 30 ділянках з КАФ знизилася у цілому у 5 разів. До кінця цього року ми плануємо встановити 250 КАФ на дорогах державного значення та суттєво розширити їх функціонал», – зазначив очільник Міністерства.

Також у планах відомства – завершити впровадження єдиної системи контролю зважування Weigh Control System та влаштувати близько 50 сучасних WiM-комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю («Зважування у русі») до кінця цього року. Зараз вони активно вводяться в експлуатацію.

Крім цього, у рамках реалізації Державної програми безпеки руху Мінінфраструктури спільно з Укрінфрапроектом продовжують активну передачу ДСНС нових аварійно-рятувальних машин, призначених для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП.

«Важливий елемент безпеки – система ефективної допомоги постраждалим під час ДТП. Адже 20% з тих, хто гине в аваріях на дорогах, можуть врятуватися, якщо отримають домедичну допомогу одразу на місці. Цьогоріч у ДТП в Україні вдалося врятувати 541 людину. Використання нової спецтехніки ДСНС скорочує час прибуття рятувальників на виклик аж на 20 хвилин. Тому у наших планах до кінця цього року – передати ДСНС понад 200 таких автівок, щоб зберегти якомога більше людських життів», – додав Владислав Криклій.

Нагадаємо, 21 жовтня на своєму засіданні Уряд затвердив нову Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, на основі якої буде розроблена Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року. Ключова мета Стратегії – знизити рівень смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року.

Джерело: Урядовий портал.