Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.01.2020

Цукрові заводи запропонували бюджетну альтернативу міндобривам

На Гнідавському цукровому заводі пропонують альтернативу дороговизні.

Про це повідопляє прес-служба заводу.

Відходи цукрових заводів знайшли своє застосування і активно переробляються на провідних європейських підприємствах, аналогом яких в Україні є біоетанольний завод, що побудований  у Луцьку.

На Гнідавському цукровому заводі припинили експорт меляси за кордон і успішно реалізовують на новоствореному підприємстві у підсумку отримуючи біоетанол та мелясну барду.

Нещодавно на замовлення підприємства було проведено дослідження, відповідно до якого після внесення мелясної барди та відбору зразків ґрунту лабораторні аналізи показали накопичення у ґрунті цінних мінеральних добрив: азоту, фосфору, калію органіки і цінних мікроелементів та сприянню розкислення ґрунтів.

За результатами дослідження на 1 га площі у травні цього року було внесено близько 150 тонн барди, а вже у вересні, згідно результатів досліджень ґрунту, було отримано збагачення азотом, фосфором, калієм. При кислотності до внесення барди 6.35 ґрунту і барди 5.13 було отримано по аналізу рн 7.51

Як пояснив мікробіолог, що органічна кислотність мелясної барди, яка розкладається за 10-12 днів після внесення, вступає в дію кацій (КаО), який міститься в барді із розрахунку 5-7 кілограм на тону, що в сукупності і дає позитивний результат.