Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 13.01.2020

Цукрові заводи запропонували бюджетну альтернативу міндобривам

На Гнідавському цукровому заводі пропонують альтернативу дороговизні.

Про це повідопляє прес-служба заводу.

Відходи цукрових заводів знайшли своє застосування і активно переробляються на провідних європейських підприємствах, аналогом яких в Україні є біоетанольний завод, що побудований  у Луцьку.

На Гнідавському цукровому заводі припинили експорт меляси за кордон і успішно реалізовують на новоствореному підприємстві у підсумку отримуючи біоетанол та мелясну барду.

Нещодавно на замовлення підприємства було проведено дослідження, відповідно до якого після внесення мелясної барди та відбору зразків ґрунту лабораторні аналізи показали накопичення у ґрунті цінних мінеральних добрив: азоту, фосфору, калію органіки і цінних мікроелементів та сприянню розкислення ґрунтів.

За результатами дослідження на 1 га площі у травні цього року було внесено близько 150 тонн барди, а вже у вересні, згідно результатів досліджень ґрунту, було отримано збагачення азотом, фосфором, калієм. При кислотності до внесення барди 6.35 ґрунту і барди 5.13 було отримано по аналізу рн 7.51

Як пояснив мікробіолог, що органічна кислотність мелясної барди, яка розкладається за 10-12 днів після внесення, вступає в дію кацій (КаО), який міститься в барді із розрахунку 5-7 кілограм на тону, що в сукупності і дає позитивний результат.