Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.09.2021

Туреччина скасувала мито на імпорт зерна до кінця року

Уряд Туреччини прийняв рішення про тимчасове встановлення нульового мита на імпорт в країну ряду зернових культур. Нульове мито встановлено на імпорт пшениці, кукурудзи, ячменю, сорго, сочевиці, вівса і жита.

Про це повідомляє aa.com.tr.

«Рішення було прийнято з метою запобігання зростанню цін на зернові і зернобобові через епідемію нового типу коронавірусу, щоб зберегти внутрішні ринкові ціни на розумних рівнях і не допускати спекулятивних коливань цін», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що нульове мито діятиме до 31 грудня 2021 року.

Agravery.com