Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.02.2020

Туреччина заборонила імпорт електронних сигарет

Ввезення в Туреччину вейпов і рідин для них буде заборонений, повідомляють “КОМЕНТАРІ“.

Влада Туреччини прийняла остаточне рішення заборонити ввезення в країну електронних сигарет і рідин для куріння. Про це повідомила міністр торгівлі Рухсан Пекджан.

“Сьогодні було офіційно опубліковано підписаний президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом закон про заборону імпорту електронних сигарет і кальянів, компонентів і запчастин та курильних сумішей для них”, – повідомила турецька чиновниця.

Нагадаємо, що раніше американський центр профілактики і контролю захворювань CDC привернув увагу громадськості до проблеми шкоди електронних сигарет. У своєму звіті організація вказала на спалах легеневих захворювань серед любителів вейпинга. На думку фахівців, основною шкоди для легенів курців електронних сигарет завдає масло з вітаміном Е, яке міститься в рідинах для куріння.

Як повідомляв портал “Коментарі”, американські вчені провели масштабне дослідження і з’ясували, які загрози для здоров’я несе куріння електронних сигарет. Дослідники протягом трьох років спостерігали за станом здоров’я 32 тис. курців. Деякі з них курили тільки електронні сигарети, а інші чергували паління звичайних сигарет з електронними. Результати дослідження показали, що куріння вейпа на 30% підвищує розвиток трьох серйозних захворювань: астми, бронхіту, емфіземи (пошкодження легенів).