Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.09.2021

Туркменістан зацікавлений у збільшенні імпорту української агропродукції

Туркменістан має значний інтерес до широкої номенклатури традиційної української продукції: залізничних локомотивів, вагонів, турбін, насосів, промислових кранів, сільськогосподарської техніки, фармацевтичної й хімічної продукції, паперу й картону тощо, а також сільськогосподарської продукції та значного переліку продуктів харчування.

Про це розповів Віктор Майко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані, передає ukrinform.ua.

«Фактично нереалізованим на сьогодні є експортний потенціал послуг у сфері будівництва, транспортування, телекомунікацій та інформації, фінансів тощо», — повідомив Майко.

За його словами, критично важливим у контексті розвитку двосторонніх відносин є транспортно-логістичне питання. Наприклад, вартість експорту тонни українського зерна до Туркменістану становить близько $100, що зводить нанівець мінімальні конкурентні переваги України на азійському ринку.

«Україні для того, щоб повернути собі статус одного з головних зовнішньоекономічних партнерів Туркменістану, як, до речі, і решти країн Центральноазійського регіону, треба зайняти проактивну позицію, використовувати наявний потенціал, дружні зв’язки та напрацьовані контакти», — наголосив дипломат.

Agravery.com