Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 30.12.2020

У будівництво переробного комплексу на Черкащині інвестують 32 млн євро

У місті Звенигородка Черкаської області побудують підприємство з переробки сільськогосподарської продукції.

До комплексу увійдуть млин, елеватор, завод з виробництва комбікормів і рослинного масла.

Про це повідомляє  ШоТам з посиланням на ПроЧерк.

Як зазначається, проєктом зацікавилася швейцарська компанія Buhler Holding AG – виробник багатофункціональних рослинних установок та переробник сільськогосподарської продукції. В підприємство планують інвестувати € 32 млн.

“Попередні підрахунки засвідчили, що сировинна база регіону повністю відповідає запитам майбутнього переробного підприємства. Таким чином, вже наприкінці жовтня нинішнього року міська рада вийшла на фінальну стадію із залучення міжнародних інвестицій у розмірі 32 мільйони євро на будівництво комплексу з переробки сільськогосподарської продукції. В комплекс входитимуть млин, потужністю 300 тонн за добу, елеватор, потужністю 40 000 тонн, комбікормовий завод та завод з виготовлення олії рослинної, потужністю відповідно 250 та 400 тонн за добу”, – йдеться у повідомленні.

Для будівництва переробного комплексу, що стартує навесні 2021 року, вже виділили земельну ділянку.