Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.06.2022

У Держмитслужбі обговорили шляхи пришвидшення пропуску товарів через митний кордон України

16 червня у Державній митній службі України відбулася селекторна нарада з питань організації митного контролю та оформлення на чолі із заступником Голови Русланом Черкасським та за участі представників структурних підрозділів Держмитслужби та митниць.

У ході зустрічі зазначалося, що запровадження воєнного стану, прийняття Верховною Радою України та Урядом нормативно-правових актів, необхідних для подолання наслідків російської військової агресії, внесли значні корективи в роботу митниць. Попри те, що зміни були спрямовані в першу чергу на сприяння торгівлі, спрощення переміщення громадян та товарів через митний кордон України, функції митниці з наповнення державного бюджету, забезпечення достатнього контролю за товарами, що переміщуються через митний кордон України, залишаються.

Під час наради обговорювалися питання ефективної організації роботи підрозділів митного оформлення, які функціонують в пунктах пропуску, контролю за законністю вивезення громадянами валютних цінностей, контролю за доставкою вантажів, а також питання реалізації вимог Закону України №2142.

Заступник Голови Держмитслужби Руслан Черкасський наголосив на необхідності вжиття митницями заходів з прискорення переміщення товарів через митний кордон України, особливо – товарів, що йдуть на експорт. Керівництвом Департаменту організації митного контролю та оформлення були надані конкретні пропозиції щодо шляхів покращення роботи митниць за напрямком пришвидшення пропуску товарів через митний кордон.

 

www.kmu.gov.ua