Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.06.2022

У Держмитслужбі обговорили шляхи пришвидшення пропуску товарів через митний кордон України

16 червня у Державній митній службі України відбулася селекторна нарада з питань організації митного контролю та оформлення на чолі із заступником Голови Русланом Черкасським та за участі представників структурних підрозділів Держмитслужби та митниць.

У ході зустрічі зазначалося, що запровадження воєнного стану, прийняття Верховною Радою України та Урядом нормативно-правових актів, необхідних для подолання наслідків російської військової агресії, внесли значні корективи в роботу митниць. Попри те, що зміни були спрямовані в першу чергу на сприяння торгівлі, спрощення переміщення громадян та товарів через митний кордон України, функції митниці з наповнення державного бюджету, забезпечення достатнього контролю за товарами, що переміщуються через митний кордон України, залишаються.

Під час наради обговорювалися питання ефективної організації роботи підрозділів митного оформлення, які функціонують в пунктах пропуску, контролю за законністю вивезення громадянами валютних цінностей, контролю за доставкою вантажів, а також питання реалізації вимог Закону України №2142.

Заступник Голови Держмитслужби Руслан Черкасський наголосив на необхідності вжиття митницями заходів з прискорення переміщення товарів через митний кордон України, особливо – товарів, що йдуть на експорт. Керівництвом Департаменту організації митного контролю та оформлення були надані конкретні пропозиції щодо шляхів покращення роботи митниць за напрямком пришвидшення пропуску товарів через митний кордон.

 

www.kmu.gov.ua