Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.05.2022

У «Дії» запустили послугу для підприємців «єДекларація»

На порталі “Дія” з’явилася нова послуга для підприємців — “єДекларація” для бізнесу.

Як передає Укрінформ, про це віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Фейсбуці.

За його словами, на час воєнного стану єДекларація для бізнесу замінить 374 види різних дозвільних документів, зокрема ліцензії, дозволи, сертифікати, свідоцтва, посвідчення та висновки.

“Якщо ви власник маленької кавʼярні, то раніше вам потрібно було сходити в 6 різних держорганів та зібрати близько 25 паперових документів: дозвіл на зовнішню рекламу, ліцензію на право роздрібної торгівлі та інші. Цей бюрократичний квест тривав до 75 днів. У “Дії” це один електронний документ за 3 хвилини”, – заявив Федоров.

Зазначається, що “єДекларацію” можуть подати вже відкриті ФОП або керівники юридичних осіб. Ідеться про власників бізнесу, у яких закінчився термін дії дозвільних документів, ФОП, що через війну змінили місце ведення бізнесу і їм необхідна ліцензія, та тих підприємців, хто змінив вид діяльності у зв’язку з війною.

Федоров додав, що єДекларація не потребує розгляду чиновника.

“Зручно, швидко та без нервів. Можна одразу почати працювати, а не чекати рішення 10 днів”, – наголосив міністр.

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством економіки та Офісом ефективного регулювання BRDO.

Як повідомляє Укрінформ, раніше Міністерство цифрової трансформації України відкрило у Варшаві центр “Дія. Бізнес” з огляду на велику кількість українців, які прибули до Польщі через повномасштабне вторгнення росії.

 

www.ukrinform.ua