Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.06.2020

У додатку Kyiv Smart City з’явивились нові функції для оплати проїзду

Як пише #ШОТАМ, у застосунку Kyiv Smart City з’явився новий функціонал. Користувач може придбати проїзний на наступний місяць або на половину місяця з фіксованою кількістю поїздок або безлімітом. Проїзний на наступний місяць можливо придбати заздалегідь – із 24 числа попереднього місяця. На пів місяця – із 14 числа поточного місяця. Про це повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій.

Як купити проїзний?

Для цього у розділі «Деталі картки» потрібно натиснути «Придбати проїзний на…», після чого обрати бажаний тариф проїзного з огляду на потрібну кількість поїздок.

Якщо поїздки на проїзному скінчились раніше терміну його дії, користувач може придбати звичайні поїздки або ж купити проїзний ще раз. Крім того, у Kyiv Smart Card тепер доступний баланс «Гаманця». За рахунок коштів «Гаманця» користувач може придбати поїздки для транспортної картки або QR-квитки.

Оновлення для автовласників

Оновлена версія застосунку містить новий функціонал і для автовласників. У них тепер з’явилась можливість доплатити за зберігання евакуйованого автомобіля на штрафмайданчику. Тобто, якщо власник не встигає забрати авто зі штрафмайданчика до кінця оплаченого терміну зберігання, він може продовжити цей термін, доплативши через додаток за необхідну кількість днів.

Доплатити за зберігання автомобіля можна тоді, коли авто знаходиться у процесі повернення (після оплати основного штрафу, евакуації та зберігання), але ще стоїть на штрафмайданчику. Для цього внизу екрана інструкцій із повернення автомобіля зі штрафмайданчика з’явилася кнопка «Доплатити за зберігання». Після натискання на кнопку з’являється екран доплати, де можна вказати бажану дату повернення, побачити суму до сплати та обрати спосіб оплати.

Після доплати за зберігання користувач повертається на попередній екран з інструкціями, де міняється кінцева дата періоду зберігання авто на штрафмайданчику. Також на деталях евакуації тепер можна переглядати фотографії порушень із місця евакуації, натиснувши на «Доказову базу». Після натискання відкривається офіційний документ про порушення.

А сплатити за усі нові та вже звичні послуги користувачі тепер можуть через Apple Pay та Google Pay.

Завантажити або оновити додаток Kyiv Smart City можна за посиланням.

Як повідомлялось, з 1 липня громадський транспорт Києва остаточно переходить на електронний квиток.