Опубліковано 16.01.2018

У Донецькій області запрацює перший маслопереробний завод

Як повідомив міський голова Покровська Донецької області, Руслан Требушкін, в місті до середини 2018 року буде запроваджено в експлуатацію комплекс агропромислового підприємства.

Чиновник зазначив, що до складу комплексу входить елеватор обсягом зберігання зерна до 60 тис. тонн і маслопереробний завод. Планується, що загальні будівельні роботи будуть завершені за декілька місяців. Завод розраховують запустити вже цього літа, щоб встигнути до початку збору нового врожаю.

За словами Р. Требушкіна, в регіоні є великі фермерські господарства, які виробляють великі обсяги сировини, які йдуть на реалізацію. Місцева влада підрахувала, що протягом двох-трьох років обсяг складованого сировини в елеваторі буде збільшуватися з 12-20 до 60 тис. тонн.

Крім цього, підкреслив міський голова, в Покровське з’явиться єдиний в регіоні маслопереробний завод з унікальним обладнанням. Масло, вироблене на цьому заводі, можна буде імпортувати в будь-яку країну світу.

До того ж, минулого місяця виробник олії ViOil, якому належать Вінницький і Чернівецький масложірокомбінати, залучив $ 80 млн. Кредиту від європейських банків.

За матеріалами: InVenture

Поставити запитання