Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.10.2020

У Франківську будуватимуть сміттєпереробний завод

Чеська компанія погодилась звести в Івано-Франківську  сміттєпереробний завод. Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків під час ефіру на радіо «Західний полюс», передає mind.ua.

«Відразу після ефіру я підписую меморандум з чеською компанією, яка погодилась будувати нам сміттєпереробний завод», – повідомив Марцінків.

Зазначається, що востаннє в Україні сміттєпереробний завод будували в 1986 році й далі розмов ця справа досі не зрушила з місця.

Руслан Марцінків зазначив, що місто вже має сортувальну лінію, фільтропровід та біогазову установку.

“Нам дуже важливо, щоб на Франківському полігоні у селі Рибне був сміттєпереробний завод”, – наголосив мер.

Площа Івано-Франківська наразі складає 37 кв. км. З липня 2009 року в Івано-Франківську працює КП «Полігон ТПВ», основним видом діяльності якого є поховання твердих побутових відходів та експлуатація полігону в районі селі Рибне Тисменицького району.

Раніше повідомлялося, що Хмельницький отримав кошти на будівництво сміттєпереробного комплексу і впорядкування місцевого сміттєзвалища.