Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.10.2020

У Франківську будуватимуть сміттєпереробний завод

Чеська компанія погодилась звести в Івано-Франківську  сміттєпереробний завод. Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків під час ефіру на радіо «Західний полюс», передає mind.ua.

«Відразу після ефіру я підписую меморандум з чеською компанією, яка погодилась будувати нам сміттєпереробний завод», – повідомив Марцінків.

Зазначається, що востаннє в Україні сміттєпереробний завод будували в 1986 році й далі розмов ця справа досі не зрушила з місця.

Руслан Марцінків зазначив, що місто вже має сортувальну лінію, фільтропровід та біогазову установку.

“Нам дуже важливо, щоб на Франківському полігоні у селі Рибне був сміттєпереробний завод”, – наголосив мер.

Площа Івано-Франківська наразі складає 37 кв. км. З липня 2009 року в Івано-Франківську працює КП «Полігон ТПВ», основним видом діяльності якого є поховання твердих побутових відходів та експлуатація полігону в районі селі Рибне Тисменицького району.

Раніше повідомлялося, що Хмельницький отримав кошти на будівництво сміттєпереробного комплексу і впорядкування місцевого сміттєзвалища.