Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.06.2019

У Катарі з’явиться «Медіа-село»

Емір Катару шейх Тамім бін Хамад Аль-Тані ратифікував законопроект про будівництво «Медіа-села», повідомляє інформаційне агенство Анадолу з посиланням на QNA.

«Медіа-село» матиме свій бюджет, а межі і його територію визначить уряд.

Мета будівництва – врядування та розвиток медіа в Катарі. У «Медіа-селі» Катару будуть залучені і міжнародні ЗМІ, і компанії в сфері цифрових технологій. Тут також будуть видаватися ліцензії на діяльність телеканалів, радіостанцій, друкованих ЗМІ.

Головні офіси Skynews Arabia, CNN Arabia і MBC знаходяться в ОАЕ. Катар має намір таким чином стати центром дислокації ряду світових ЗМІ.