Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 30.10.2018

У конференції “Інноваційний розвиток транспортних технологій для забезпечення потреб міжнародної торгівлі” організованою ІСС Ukraine прийняв участь представник ДП «Держзовнішінформ»

Юрій Петровський, заступник директора Державного підприємства «Держзовнішінформ», прийняв участь у конференції “Інноваційний розвиток транспортних технологій для забезпечення потреб міжнародної торгівлі”, традиційний захід, який щорічно проводиться ІСС Ukraine в рамках виставки ТрансУкраїна 2018.

У ході виступу Юрій Петровський проінформував про потенційні можливості  Державного підприємства «Держзовнішінформ» − провідного інформаційно-аналітичного та експертного центру Міністерства економічного розвитку і торгівлі  Україні з моніторингу зовнішніх товарних ринків.

Юрій Петровський зазначив, що окремим, важливим напрямом роботи підприємства є сприяння в розвитку експортно-імпортних відносин між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та допомога  в налагодженні ділових зв’язків з іноземними компаніями. Для цього в ДП «Держзовнішінформ» створена база імпортерів та експортерів України, підписано низку меморандумів із асоціаціями, державними установами/підприємствами, комерційними структурами, проведено більш ніж 60 бізнес-заходів у різних країнах світу.