Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.04.2020

У Кривому Розі гірничозбагачувальний комбінат переведуть з природного газу на лушпиння соняшника

У Кривому Розі на центральному гірничо-збагачувальному комплексі для термообробки окатишів використовують лушпиння соняшника замість природного газу.

Про це повідомляє ecotown.com.ua.

Новий вид палива використовується на фабриці окомкування в роботі обпалювальної машини ОК-324 в рамках енергоефективного проекту, який реалізує компанія Метінвест, передає 1kr.ua.

Для зневоднення і надання міцності продукції у ОК-324 раніше центральний ГЗК використовував близько 95% споживаного природного газу, який тепер заміщують подрібненим лушпинням соняшнику.

«Під час модернізації випалювальної машини для перевірки технології ми замістили новим паливом 20% використовуваного газу», – говорить начальник відділу енергоменеджменту Центрального ГЗК Максим Стрілець. – Експериментальний період, який тривав більше року, підтвердив економічний ефект проекту, тому ми плануємо поступово збільшити обсяг заміщення до 45%”.

Реалізація проекту дозволила скоротити споживання газу і знизити витрати на 20,6 млн гривень.