Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 05.03.2020

У квітні розпочнеться незалежний міжнародний аудит Пенсійного фонду України

Міністерство соціальної політики планує з квітня по жовтень 2020 року провести незалежний міжнародний аудит Пенсійного фонду України.

Про це повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

„Він буде професійним, незалежним та міжнародним. Саме такою повинна бути перевірка установи із бюджетом у майже 448 млрд грн, 5,3 млрд з яких ідуть на адміністративні витрати,” – зазначила Юлія Соколовська.

Міністр поінформувала, що наразі проводиться конкурс серед 4 компаній, що мають відмінну репутацію та багаторічний досвід роботи, як в Україні, так і за її межами. Вони проведуть оцінку фінансового стану та інформаційної системи Пенсійного фонду.

„Мета аудиту – зрозуміти реальний стан справ у Пенсійному фонді, щоб у подальшому оптимізувати його роботу. Уже за підсумками перевірки можна буде говорити про конкретні подальші кроки,” – підкреслила Юлія Соколовська.

Довідково

Фінансові та технічні пропозиції на конкурс щодо аудиту Пенсійного фонду України подали наступні компанії:

– ТОВ “ЕРНСТ енд Янг” (Ernst & Young)

– ТОВ “PwC Україна”

– Об’єднання компаній у складі “CIVITTA UAB” (Литва) (головний партнер), ТОВ “СІВІТТА УКРАЇНА” (Україна) та ТОВ “БДО” (Україна)

– ТОВ “ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН” (HLB Ukraine).

Джерело: Урядовий портал.