Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.02.2018

У квітні відбудеться Сараєвський бізнес-форум

24-26 квітня 2018 року в м. Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбудеться Сараєвський бізнес-форум.
Організатор – Bosna Bank International.

«Сараєвський бізнес-форум» – бізнесовий та інвестиційних захід Південно-Східної Європи, який проводиться щороку з 2010 року.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, Сараєвський бізнес-форум охоплює такі галузі: енергетику, інфраструктуру, IT та комунікації, сільське господарство, харчову промисловість і освіту.

Спілкування на форумі відбуваються англійською, німецькою, італійською, арабською та турецькою мовами.

До участі у заході запрошуються інституційні та приватні інвестори і бізнесмени з усього світу.
Як свідчить досвід попередніх років, Сараєвський бізнес-форум збирає представників владних структур, ділових та бізнесових кіл із більше ніж тридцяти держав, є найпомітнішою інвестиційною подією в регіоні.

Реєстраційну форму, а також усю додаткову інформацію, ви знайдете на офіційному сайті форуму: http://www.sarajevobusinessforum.com/.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»