Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.12.2019

У Китаї нові правила отримання дозволу на реєстрацію продукції рослинного і тваринного походження

Іноземним компаніям, які хочуть отримати дозвіл на реєстрацію продукції рослинного і тваринного походження у Китаї, тепер необхідно проходити розгляд двох експертних комісій, сформованих з вибраних митників. 

Про це нещодавно повідомлено в оновлених правилах, опублікованих на митному веб-сайті країни.

Ці оновлені правила перебувають у віданні Департаменту тварин і рослин Генеральної митної адміністрації Китаю (GAC) та застосовуються до всіх компаній, що займаються виробництвом, переробкою та зберіганням продукції тваринного та рослинного походження та супутніх товарів, та які бажають  подати заявку на реєстрацію їх в Китаї.

У оновленому нормативному документі після отримання заявки від будь-якої іноземної компанії, яка відповідає зазначеним вище критеріям, перед початком прийняття заявки відбуватиметься первинний перегляд документації.

Після прийняття, департамент буде вживати заходів для формування експертної групи для розгляду заявки.

Експертний перегляд документів відбуватиметься на початку, щоб дотриматись як протоколів, так і нормативів Китаю, після чого ця група формує план огляду на місці, який повинен проводити експертний комітет з огляду на місці.