Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.08.2020

У Києві планують будівництво комплексу з переробки відпрацьованих батарейок

Київ опрацьовує питання будівництва переробного комплексу, який також передбачатиме безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок і поводження з хімічними відходами, повідомляє пресслужба КМДА.

Місто завершує роботу над Регіональним планом управління відходами, який включатиме низку заходів для цивілізованого вирішення питання утилізації відходів. Незабаром відбудеться його презентація. Місто, зокрема, опрацьовує питання будівництва переробного комплексу, який також передбачатиме безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок і поводження з хімічними відходами. Це питання нині обговорюється спільно із профільним міністерством Про це під час «прямої лінії» у  КП в Україні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Кілька місяців тому, спільно з комунальним підприємством «Київкомунсервіс»,  відправили першу партію батарейок на переробку до Румунії. Зібрали та відвантажили понад 70 тонн. На жаль, утилізувати такі відходи в Україні ми не можемо, оскільки немає відповідних потужностей. Тому  спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України обговорюємо створення такого стратегічно важливого об’єкту, що буде спрямований на поводження з хімічними відходами», – зауважив заступник голови.

За його словами, це  вперше в Україні, коли місто Київ і муніципальне підприємство зібрало та вивезло за межі країни таку кількість батарейок. І в цьому напрямку столиця планує працювати більш системно.

Нагадаємо, що «Київкомунсервіс» відвантажило для відправлення понад 70 тонн батарейок, що будуть відправлені на переробку на завод GreenWEEE (Румунія).