Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.09.2020

У Києві планують збудувати кіберспортивну арену за 40 мільйонів доларів

Покупці київського готелю “Дніпро” готові інвестувати в створення нової мультифункціональної арени в центрі міста 40 мільйонів доларів. Про це заявив один з нових власників готелю і співзасновник української кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський. повідомляє ШОТАМ із посиланням на bzh.life.

Як зазначається, арена розміститься в центрі Києва і зможе вмістити близько 10 тисяч осіб. Крім кіберспортивних заходів, на новому майданчику будуть проводитися концерти, виставки, конференції і змагання з традиційних видів спорту.

За словами Кохановського, арена в комплексі з готелем “Дніпро” дозволить проводити в Києві до 16 великих кіберспортивних заходів на рік. Це зможе залучити щорічно близько 100 тис туристів і 40 млн гривень до місцевого бюджету.

Олександр Кохановський разом з партнерами стали новими власниками будівлі готелю “Дніпро” в центрі Києва. З неї планують зробити перший кіберспортивний готель.

Нагадаємо, кіберспорт визнали офіційним видом спорту в Україні.