Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.01.2020

У Києві побудують комплекс з переробки опалого листя

Києві уже наступного року планується старт будівництва комплексу з переробки органічних решток (опале листя, скошена трава та зрізані гілки), в результаті чого вироблятиметься біогаз.

Про це повідомив голова постійної комісії столичної міськради з питань екологічної політики Констянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook.

“Підприємство включатиме три біореактори, де і перероблятиметься органічна сировина. За попередніми оцінками – це щороку близько 30 тисяч тон органіки, яку зараз комунальні підприємства зберігають на спеціальних майданчиках, де або компостують, або утилізують.

З відкриттям комплексу маємо одразу дві переваги: запобігаємо спалюванню листя та отримуємо біогаз і добрива, що залишаються після переробки органіки. До речі, крім листя і трави у комплексі можливо буде перероблювати продукти харчування, жири та рідкі побутові відходи.

Наразі представництво фінської компанії, яке буде займатися будівництвом, взяло зразки сировини (вологе і сухе опале листя та скошена трава) для проведення досліджень”, – йдеться у повідомленні.