Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.11.2020

У Києві відкрилася фотодокументальна виставка з історії української дипломатії

19 листопада Український інститут національної пам’яті, Міністерство закордонних справ України, Державна архівна служба й Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин презентували на Контрактовій площі виставку під відкритим небом “Досвід, куплений дорогою ціною…”: українська дипломатія 1917-1926”.

Виставка є одним із проектів у рамках відзначень сторіччя Української революції 1917-1921 років. На основі унікальних архівних документів та світлин вона розкриває історію української дипломатії у час, коли українці намагалися відстояти свою державність на початку XX століття. Проект розповідає про те, яких зусиль доклали дипломати для визнання і розбудови української незалежності, а також про шляхи формування мережі українських дипломатичних установ у 28 державах світу.

Матеріали виставки демонструють тяглість української дипломатичної традиції, зауважив голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович: “Виставка відновлює пам’ять про те, як починалися дипломатичні служби у 1917-1921 роках, як будувалися наші місії на тлі стрімких і драматичних подій в Україні сто років тому”.

“Експозиція засвідчує роль невпинної та завзятої роботи українських дипломатів як на Батьківщині, так і за кордоном у становленні повноцінної міжнародної правосуб’єктності України”, – наголосила директорка департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС України Алла Польова.

Матеріали виставки містять унікальні історичні світлини та архівні документи, зібрані, зокрема, завдяки підтримці українських дипломатів.

Ірина Матяш, одна з авторів виставки та голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, зазначила, що архівні документи повинні бути максимально доступними, і формат вуличних банерних виставок, який пропонує Український інститут національної пам’яті, – чудовий інструмент для цього.

У відкритті також взяли участь Руслан Болбочан, Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні, Світлана Фоменко, перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України, Анатолій Хромов, Голова Державної архівної служби, Ярослав Файзулін, керівник наукового управління УІНП, один із авторів виставки, а також науковці, дипломати, представники неурядових організацій.

Виставка створена спільно Українським інститутом національної пам’яті, Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин, Міністерством закордонних справ України та Державною архівною службою. За сприяння дипломатичних представництв України в Болгарії, Польщі, Грузії та Фінляндії.

Джерело: Урядовий портал.