Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.07.2022

У Львові проходить круглий стіл «Європа – Польща – Україна: відновлюємо разом»

Польський бізнес може допомогти українському вижити і економічно перемогти у війні, а після перемогти сприяти і брати участь в економічній відбудові України.

Як передає Укрінформ, про це йшлося сьогодні, 6 липня, під час круглого столу «Європа – Польща – Україна: відновлюємо разом», повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Дякую усім нашим європейським партнерам за віру в Україну, яку вони демонструють від початку повномасштабної війни. І закликаю з такою ж вірою та довірою інвестувати у нашу державу, у Львівщину, у спільні підприємства та проєкти. Відбудовувати Україну необхідно вже зараз, а не чекати на завершення війни», – наголосив під час круглого столу очільник області Максим Козицький.

Він зазначив, що держава уже робить правильні кроки щодо створення індустріальних парків, а також у співпраці з європейськими партнерами – щодо транспортного безвізу і безмитного ввезення товарів на територію Євросоюзу.

Проєкт «Європа – Польща – Україна. Rebuild Together» включатиме серію консультацій, заходів та міжнародну конференцію. Діяльність за програмою здійснюється у співпраці з провідними бізнес-організаціями, які працюють в Україні: Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) та Торгово-промисловою палатою України.

Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкєвіч зазначила, що понад чотири місяці війни суттєво зблизили Польщу та Україну.

«Цей надзвичайно складний період дуже зблизив наші країни. Ми зараз йдемо до нашого спільного партнерства. Перед нами стоїть велике політичне завдання – будувати настільки сильні економічні відносини, щоб вони становили основу нашого союзу», – акцентувала Дзвонкєвіч.

Вона також наголосила, що польські підприємці з перших днів допомагають Україні: гуманітарною допомогою, перевезеннями, облаштуванням місць для проживання переселенців тощо. А сьогодні завдання – посилити та вивести на новий рівень співпрацю між бізнесом.

Відтак, учасники спілкувались про логістику, центри зберігання в Польщі, щоб уникнути скупчення на кордоні, виробництво та експорт сільськогосподарської продукції, промисловість.

Як зазначили під час події, обидві сторони зацікавлені визначати конкретні галузі та підприємства, в межах яких відбуватиметься майбутня співпраця та залучатимуть інвестиції. З польської сторони є фірми, які зацікавлені у співпраці з українським бізнесом.

Як повідомлялося, ZPP (Спілка підприємців і роботодавців Польщі) від початку повномасштабної війни в Україні активно займається як гуманітарною допомогою громадянам України, так і зміцненням відносин між польськими та українськими підприємцями.

 

www.ukrinform.ua