Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.08.2022

У липні український ринок нових авто продовжував відновлюватись

За місяць, після скасування пільг на розмитнення імпорту, ринок нових легкових автомобілів збільшився більше ніж на чверть.
Впродовж минулого місяця українці придбали та зареєстрували 3648 нових легкових автомобілів, повідомляє Укравтопром. Отже, у порівнянні з червнем, попит на нові авто в Україні зріс майже на 26 відсотків.
Однак, відносно липня 2021 року, динаміка реєстрацій нових машин залишається негативною (-63%).
Найпопулярнішою маркою місяця стала Toyota. У липні свої перші реєстраційні номери отримали 596 машин цієї японської марки. Від свого результату річної давності Тойота відстала на 61 відсоток.

Другий результат у Volkswagen – 316 шт. Проте до торішнього обсягу реалізацій, коли ця марка посідала лише шосту сходинку липневого рейтингу, ще далеко, падіння становить 30 відсотків.

На третьому місці  китайська Chery – 300 реєстрацій, що на 27% менше, ніж роком раніше, але водночас Chery піднялась на п’ять сходинок у рейтингу місяця.

Renault посіла четверту позицію з показником 260 авто (-80%).

Замикає п’ятірку лідерів Skoda – 207 шт. (-67%).
Бестселером місяця став автомобіль Chery Tiggo 4, на якому свій вибір зупинили 239 покупців. Всього з початку року свої перші реєстраційні номери отримали 21,5 тис. нових легкових авто, що на 63% менше відносно аналогічного періоду минулого року.

 

ukrautoprom.com.ua