Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.04.2022

У Мінекономіки очікують, що Британія наступного тижня скасує всі мита на українські товари

У Міністерстві економіки очікують, що Велика Британія уже наступного тижня скасує всі мита для українських товарів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказала перший віцепрем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час телемарафону.

“У нас були дуже активні перемовини з Великою Британією і на наступному тижні очікуємо, що вони знімуть всі мита для українських товарів”, – заявила вона.

За словами Свириденко, наразі Мінекономіки також веде переговори з європейськими партнерами та G7 стосовно аналогічного скасування мит на українські товари.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з даними Мінекономіки через агресію росії експорт українських товарів у березні скоротився вдвічі, імпорт – більш, як утричі.

 

 

www.ukrinform.ua