Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.12.2021

У Мінекономіки затвердили низку рішень щодо захисту національного виробника

6 грудня 2021 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі в оновленому складі, на якому розглядалася низка питань щодо захисту українських товаровиробників на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Зокрема, за результатами проведеного антидемпінгового розслідування щодо імпорту теплоізоляційних матеріалів Комісія встановила наявність обґрунтованих підстав для застосування антидемпінгових заходів строком на 5 років. Ставка мита для ВАТ “ГОМЕЛЬСТРОЙМАТЕРІАЛИ” та для інших виробників та експортерів з Білорусі становитиме 35,41%, а для виробників та експортерів з Росії – 76,38%.

Разом з цим вирішено припинити антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну драбин алюмінієвих з Китаю, Словаччини, Польщі та Білорусі без застосування заходів у зв’язку із відкликанням заявником відповідної скарги.

Також, розглядалося питання про хід антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну прокату з вуглецевої сталі з покриттям походженням з Китаю, та за результатами обговорення вирішено продовжити строк його проведення до 15 місяців. Крім того, Комісія прийняла рішення про порушення проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту солі кухонної виварної ґатунку екстра з Білорусі.

Під час засідання Комісією розглянуто результати проведення розслідувань щодо встановлення фактів дискримінаційних та/або недружніх дій з боку Республіки Білорусь по відношенню до виробників азотних добрив та гідроізоляційних і покрівельних матеріалів. В даному контексті членами Комісії обговорено й інші проблемні питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Республікою Білорусь, зокрема у зв’язку із дією спеціальних мит на імпорт в Україну окремих типів транспортних засобів.

www.me.gov.ua