Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.05.2021

У Міненерго розповіли про підготовку до нового опалювального сезону

Міненерго, НЕК «Укренерго» та НАЕК «Енергоатом» посилять координацію дій з метою підготовки до опалювального сезону 2021/2022 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики у Фейсбуці за підсумками наради за участю першого заступника міністра Юрія Власенка.

Зазначається, що, не чекаючи затвердження урядом Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду та його проходження, Міненерго вже виконало низку завдань.

По-перше, оптимізовано планові річні графіки ремонтів і модернізації (реконструкції) обладнання електростанцій, зокрема, роботу енергоблоків АЕС.

Така оптимізація дозволила збільшити потужність ДП «НАЕК «Енергоатом» в енергодефіцитний період і максимально залучити енергоблоки АЕС до роботи під час проходження осінньо-зимового періоду 2021/2022 років.

По-друге, затверджено оновлений Прогнозний баланс електроенергії Об’єднаної енергосистеми України на 2021 рік, яким, серед іншого, передбачено збільшення обсягів виробництва на АЕС на 6,1 млрд кВт-год. порівняно з попередньою оцінкою.

По-третє, триває накопичення вугілля на складах ТЕС. Зокрема, з 1 квітня 2021 року запаси вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ зросли на 625 тис. тонн – до 1,2 млн тонн.

У пресслужбі зауважили, що такі наради (в розширеному складі) будуть поводитись в міністерстві щотижня “з метою контролю за виконанням Плану заходів у встановлені терміни”.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці квітня Міністерство енергетики оновило Прогнозний баланс електроенергії Об’єднаної енергосистеми України на 2021 рік, попередній варіант якого було затверджено у листопаді минулого року. За підсумками року очікується істотне збільшення обсягів виробництва електроенергії – на 4,9% порівняно з 2020 роком (до 156,1 млрд кВт-год). Попередній прогноз передбачав їх збільшення на 1,5%.

Міненерго також переглянуло очікувані обсяги споживання електроенергії; воно зросте на 4,4% порівняно з минулим роком – до 150,7 млрд кВт-год. Попередній прогноз передбачав збільшення обсягів споживання електроенергії на 0,5%.

 

www.ukrinform.ua