Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.05.2022

У МВФ закликають Захід збільшити фіндопомогу Україні

Заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Гіта Гопінат закликає країни Заходу збільшити фінансову допомогу Україні.

Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у коментарі Financial Times.

«Важливий момент полягає в тому, аби швидко доставити гроші в Україну, і якнайбільше у формі грантового фінансування», – сказала Гопінат.

За її словами, на сьогодні виплати Україні були відносно невеликими, й терміново потрібне нове фінансування для підтримки економіки та запобігання серйозній макроекономічній дестабілізації.

«Світова спільнота надзвичайно зацікавлена в тому, щоб побачити, як зробити це фінансування доступним. Але з точки зору фактичних виплат, наразі цифри невеликі», – сказала вона і додала, що фактичні виплати Україні становили лише 3,3 млрд доларів у березні та 1,6 млрд доларів у квітні.

Гопінат зазначила, що нині ще зарано висловлювати будь-яку думку щодо ідеї конфіскації валютних резервів російського Центрального банку, але це те, що МВФ буде обговорювати на внутрішніх зустрічах.

«Ми обговорюємо будь-яку політику, яка може мати наслідки для міжнародної валютної системи», – сказала вона.

Як повідомляв Укрінформ, міністр фінансів США Джанет Єллен у вівторок закликала лідерів європейських країн збільшити фінансову допомогу Україні на тлі російської агресії.