Лікуватись приїздило ьіля 65 тисяч туристів, що на 5 тисяч більше нуж в 2018 році.
Про це пише Delo.ua.
В 2019 році Україна прийняла біля 65 тисяч медичних пацієнтів із-за кордону, що за попердніми оцінками принесло державі близько 182 млн доларів. За словами віце-президента Української асоціації медичного туризму Ігора Торського, у 2018 році на лікування в Україну приїздило біля 60 тисяч іноземців.
“Медичні туристи у 2018 році витрачали в середньому 2500 доларів за один візит, тоді я к у 2019 ця сума збільшилась і становила біля 2800 за поїздку”, — говорить віце-президент.
Що стосується географії виїздного медичного туризму, до нас їдуть з Ізраєлю, Італії, Іспанії, Бахрейна, Савудівської АравіїЮ Іраку, ОАЕ, Казахстану, Грузії та Узбекістану.
За словами Марини Радової, голови Управління туризму Київської міської адміністрації, пацієнти з інших країн приїздять завдяки розвинутій репродуктології, реабілітації, пластичній хірургії, стоматології, кардіохірургії і лікування хвороб зору. Тому столичні чиновники разом із львівськими колегами проведуть у квітні форму медтуризму — Global Healthcare Travel Forum — що за попередніми оцінками дозволить збільшити кількість медтуристів на 10-15%. Захід пройде у Києві, Львові та Трускавці.