Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.09.2021

У МЗС запросили кувейтських інвесторів вкладати гроші в Україну

Заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік запросив кувейтських інвесторів вкладати гроші в Україну.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Як ідеться в повідомленні, 28 вересня Сенік взяв участь в українсько-кувейтському інвестиційному форумі «Урядова підтримка інвестицій в Україні».

Заступник глави МЗС позитивно оцінив зростаючий інтерес з боку Кувейту та інших держав Затоки до інвестування в Україну, розповів про перспективні галузі для інвестицій та запровадження конкретних інструментів державної підтримки для інвесторів.

Сенік також наголосив, що сприяння розвитку двостороннього та багатостороннього торговельного та інвестиційного співробітництва є одним з пріоритетних завдань МЗС.

Зазначається, що у рамках форуму представники UkraineInvest Сергій Цівкач та Фонду державного майна України Тарас Єлейко ознайомили учасників із Законом України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями в Україні» та представили інвестиційні проєкти в Україні у галузі видобувної промисловості, нерухомості, відновлюваних джерел енергії, сільського господарства, інформаційних технологій тощо.

«Українсько-кувейтський інвестиційний форум «Урядова підтримка інвестицій в Україні» відбувся 28 вересня у м. Ель-Кувейт у форматі онлайн-семінару для кувейтських інвестиційних установ, компаній та приватних інвесторів», – сказано в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня Україна та Кувейт відновили пряме авіасполучення.

 

www.ukrinform.ua