Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.04.2022

У передвеликодній тиждень ціни на живець свиней незначно зросли

Активний попит на свиней забійних кондицій у передвеликодній тиждень підштовхнув ринок до поступової консолідації цін. Так, аналітики Асоціації «Свинарі України» констатують, зменшення міжрегіональних розбіжностей цін закупівлі у другій половині квітня.
Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«У ході торгів попереднього тижня виробники свинини відзначили істотне підвищення попиту з боку заготівельників, чиї запити часто перевищували фактичну пропозицію товарних партій до реалізації. Ажіотажна активність викликала традиційне передвеликоднє підвищення закупівельних ціни на свинину живою масою, тож постачальники живця цього тижня реалізовували свиней забійних кондицій на 1−3 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше», — йдеться в повідомленні.

Підвищення котирувань дозволило дещо скоротити міжрегіональний розрив цін. Так, на Сході цього тижня ціни закупівлі коливалися в межах 45−48 грн/кг, в Центрі зросли до 47−49 грн/кг, а в західних областях передсвятковий діапазон становить 48−50 грн/кг.

«Представники м’ясопереробки наразі констатують, що реалізація наразі досить жвава: не зважаючи на війну, люди на вільних від бойових дій територіях налаштовані відсвяткувати Великдень. Післясвяткова споживча активність, на думку переробників, залежатиме від платоспроможності населення та погодних умов», — додають в АСУ.

З іншого боку, вони відзначають, що кілька тижнів «військових» раціонів дещо вплинули на пропозицію свинини (подекуди тварини надходять на забій у меншій масі за стандартні забійні кондиції), а динаміка цін на м’ясо наразі помітно «відстає» від руху цін на інші продукти харчування, що не може тривати безкінечно.

Agravery.com