Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.01.2022

У першому кварталі очікується імпорт 6 мільйонів тонн вугілля – Шмигаль

У першому кварталі очікується прибуття в Україну 6 млн тонн вугілля при очікуваних витратах 5,5 млн тонн.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Починаючи з листопада минулого року в Україну надійшло 14 суден з енергетичним вугіллям. Тривають перемовини про збільшення постачання вугілля на лютий-березень цього року. Загалом, у першому кварталі заплановано постачання вугілля на склади ТЕС на рівні 6 млн тонн», – сказав Шмигаль.

За словами очільника уряду, з початку року видобуток українського вугілля зріс на майже 20% порівняно з аналогічним періодом 2021-го.

Шмигаль нагадав, що в цьому опалювальному сезоні основне навантаження в енергосистемі несе атомна генерація: наразі працює 14 атомних енергоблоків, а на початку лютого до мережі буде підключений 15-ий енергоблок.

Станом на 24 січня запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) становили 713,5 тис. тонн, що на 4,7% більше порівняно із запасами на 17 січня.

 

www.ukrinform.ua