Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.01.2022

У Раді зареєстровано законопроєкт, який залучить інвесторів у галузь аграрної переробки

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №6554, який спростить та здешевить організацію виробництва поруч з полем, а також залучить інвесторів в агропереробку.

Про це повідомляє АgroРolit.com.

«Метою законопроєкт є звільнення осіб, що інвестують в розвиток промисловості та транспортної інфраструктури в Україні, від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у разі ініціювання питання про зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для будівництва і розміщення об’єктів промисловості та транспорту, що сприятиме розвитку промисловості в Україні, в тому числі й глибинної переробки аграрної продукції з метою підвищення доданої вартості виробництва сільськогосподарської продукції, а також розвитку обʼєктів транспортної інфраструктури», — ідеться у пояснювальній записці.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до Земельного кодексу України, звільнивши від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва випадку ініціювання зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення для будівництва основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств, їх під’їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд, державних об’єктів дорожнього будівництва, культових споруд, аеропортів та об’єктів інфраструктури аеропортів, аеродромів та аеродромних об’єктів.

Законопроєкт №6554 спростить організацію виробництва поруч з полем та здешевить цей процес. Зокрема, звільнити таких виробників від сплати 30% вартості нормативно-грошової оцінки. Законопроєкт не лише прибере зайву бюрократичну перепону для запуску нових виробничих потужностей, а й може стати гарним стимулом для інвестиційних проєктів у сфері агропереробки», — зазначила у телеграм-каналі одна із його авторів народний депутат Галина Янченко.

 

agropolit.com