Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.05.2021

У Словаччині хочуть замінити доменні печі електродуговими

Як заявив міністр фінансів Словаччини Ігор Матович (Igor Matovic), який в середині травня відвідав США для зустрічі з керівництвом корпорації U.S. Steel, якій належить єдиний в країні меткомбінат US Steel Kosice, на підприємстві може бути реалізований проект по заміні трьох доменних печей двома електродуговими.

Мета цього проекту полягає в зниженні викидів вуглекислого газу на підприємстві, здатному виплавляти до 4,5 млн тонн сталі на рік, на 80%. За словами І.Матовіча, без цього переобладнання виробництво сталі на комбінаті поступово припиниться.

Вартість проекту оцінюється в 1,5 млрд євро. І.Матовіч заявляє, що уряд Словаччини підтримає його, наскільки це буде дозволено правилами Європейського Союзу. В цілому на “безвуглецеву” модернізацію словацької промисловості держава готова виділити 363 млн євро.

За оцінками європейської металотрейдерської асоціації Eurometal, масовий перехід європейських компаній з доменно-конвертерних на електросталеплавильні технології почнеться після 2025 року внаслідок зростання податку за викиди вуглекислого газу. Але зараз розмір цієї податку вже досягає 50-55 євро за тонну. Якщо підвищення продовжиться, то процес переходу почнеться раніше.

Як зазначає Люк Петерс, аналітик з британської дослідницької компанії CRU, основна проблема полягає в тому, що для отримання високоякісної сталі необхідно залізорудну сировину прямого відновлення(DRI). Тому в нових ЕДП, які будуть встановлюватися на місці доменних печей, в якості сировини повинно буде використовуватися відновлене/гарячебрікетоване залізо.

 

www.minprom.ua