Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.11.2021

У Туреччині випускатимуть безпілотні літаки з українськими двигунами

Українське ДП «Івченко-прогрес» та турецька компанія Baykar Makina підписали угоду про співпрацю, яка передбачає постачання двигунів вироблених в Україні для безпілотних літаків, вироблених в Туреччині.

Підписання відбулося в рамках виставки SAHA Expo, яка відбувається в Стамбулі, повідомляє власкор Укрінформу.

«Туреччина наразі є одним із найсильніших виробників безпілотних літальних апаратів у світі. Україна входить до 6 країн, які здійснюють повний цикл виробництва двигунів… Компанії Baykar Makina, Івченко-прогрес та Мотор Січ посилюють свою співпрацю для створення найсучаснішої у світі техніки. Темп задають наші президенти – Володимир Зеленський та Реджеп Таїп Ердоган. Вдячні їм за це», – сказав на церемонії підписання директор підприємства, генеральний конструктор ДП «Івченко-прогрес» Ігор Кравченко.

У компанії Baykar Makina назвали угоду історичною.

«Між нашими компаніями – Baykar Makina та Івченко-прогрес налагоджено багаторічну ефективну співпраця. Україна й Туреччина – стратегічні партнери та країни, що доповнюють одна одну, підтримують у різних сферах. НА БПЛА Akıncı вже встановлюють двигуни виробництва Івченко-прогрес і розпочато їх серійне виробництво. Наступний крок – безпілотні бойові літаки. Підписана сьогодні угода стане початком їх випуску спільно з Івченко-прогрес», – сказав перед церемонією підписання технічний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар.

Українське підприємство постачатиме турбореактивний двоконтурний двигун з форсажною камерою AI-322Ф. Деталі угоди не розголошуються.

Як повідомляв Укрінформ, перша демонстрація ударного безпілотного літального апарата нового покоління Akıncı, спільної розробки України і Туреччини, відбулася в рамках виставки авіаційної та аерокосмічної техніки Teknofest-2019 у Стамбулі. Пізніше компанія Baykar Defence зняла документальний фільм про безпілотник Akıncı – один із найуспішніших проєктів українсько-турецької співпраці в оборонній сфері.

У липні цього року цей безпілотник побив рекорд, досягнувши найбільшої висоти, яку коли-небудь досягали літаки турецького виробництва. У середині березня БПЛА Akıncı, обладнаний двигуном українського виробництва, успішно пройшов чергове випробування – тестування на ідентифікацію системи БПЛА Akıncı. У квітні було успішно проведено перші пробні стрільби ракетами MAM-T, розробленими компанією Roketsan для БПЛА Akinci.

 

www.ukrinform.ua