Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.05.2019

У Великобританії випробували перший в світі літак без закрилків

Вчені з Манчестерського університету і фахівці британської оборонної компанії BAE Systems Plc розробляють перший в світі літак, який зможе маневрувати без закрилків. Про це повідомило агентство Bloomberg.

Відзначається, що ця технологія була випробувана на безпілотнику моделі Magma, деталі якого були надруковані на 3D-принтері. Такий дрон використовує повітряні потоки для контролю своїх рухів. Їх з надзвуковою швидкістю через вузькі щілини на задній кромці крила випускає двигун.

За словами представника компанії, літальний апарат з такою технологією легший за вагою, надійніший і дешевший в експлуатації.

Також модель Magma може маневрувати за допомогою відхилення вектора тяги. Тут регулювання руху відбувається за допомогою вихлопних газів в самому двигуні, які відхиляються в різних напрямках, допомагаючи управлінню.

 

Джерело: Aspekty.net