Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.10.2021

У вересні ПАТ «Енергомашспецсталь» відвантажило замовникам 1615 тонн продукції

Значна частина виробів була виготовлена ​​для атомної галузі. На зовнішні ринки були відправлені обичайки, труби різного діаметру, днища, сфери, фланці, патрубки і інша продукція.

За перший місяць осені продукція ПАТ «Енергомашспецсталь» була відправлена ​​в 10 країн світу. Географія поставок – США, Індія, Італія, Іспанія, Франція, Австрія та інші країни ближнього і далекого зарубіжжя. Частина продукції була відвантажена металургійним підприємствам України, в тому числі МК «Азовсталь» і «Запоріжсталь». Замовникам були відправлені опорні і робочі валки, диски, хвостовики, колони, ротора і інша продукція.

Серед відвантажених виробів особливо слід відзначити великогабаритний прокатний валок вагою 207 тонн. Довжина готового виробу склала майже 11 м, діаметр бочки – 2,25 метра, довжина бочки – 4,9 м. Валок-гігант призначений для експлуатації в товстолистовому стані гарячої прокатки «5000».

Також на адресу індійської компанії BHEL у вересні було відвантажено ротор генератора масою 63, 7 тонн. Крім того, в Індію на замовлення Bhilai Steel Plant був відправлений опорний валок масою 123 тонни.

До Франції на замовлення General Electric були відправлені частини ротора турбіни високого тиску – хвостовики та диски.

Як і минулого місяця, для АТ «АрселорМіттал Теміртау» (Казахстан) був виготовлений і відвантажений черговий шлаковоз масою 48 тонн, призначений для транспортування рідкого розплавленого шлаку в чаші ємністю 16 кубічних метрів.

Значна частина виробів була виготовлена ​​для атомної галузі. На зовнішні ринки були відправлені обичайки, труби різного діаметру, днища, сфери, фланці, патрубки і інша продукція. Дані заготовки призначені для виробництва обладнання для атомних електростанцій.

 

metallurgprom.org