Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.09.2021

UBS прогнозує падіння цін на залізну руду до $89/т у 2022 році

Обмеження виробництва сталі в Китаї стимулює скорочення попиту

У найбільшому фінансовому холдингу UBS Group прогнозують зниження цін на залізну руду до $89/т в 2022 році. Такий прогноз озвучив стратег компанії Вейн Гордонповідомив Bloomberg.

Зараз спотові ціни на залізну руду скоротилися на 60% з рекордного рівня в $230/т, зафіксованого в травні 2021 року.

Подальше зниження цін буде зумовленне урядовими обмеженнями виробництва сталі в Китаї, ситуацією на ринку нерухомості через становище компанії з нерухомості Evergrande, побоювання учасників ринку щодо дефіциту електроенергії.

Топ-менеджер сталеливарного підприємства в Китаї, який побажав зберегти анонімність, повідомив Bloomberg, що зараз невизначеність є найбільшою проблемою для китайських сталеливарних заводів. Незважаючи на урядові обмеження виробництва сталі в Китаї, існує можливість впровадження державних стимулів. Однак метпідприємства побоюються купувати залізну руду через ризик подальшого зниження цін.

Згідно з UBS, за нинішньої середньої вартості залізної руди в $178/т за підсумками року її вартість може знизитися до $163/т.

Нагадаємо, що Австралія, зі свого боку, прогнозує зниження світових цін на залізну руду (62% заліза) до рівня $100/т до кінця 2022 року. Міжнародне рейтингове агентство Fitch допускає, що вартість залізної руди може знизитися до $100/т.

 

gmk.center