Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.04.2021

Угорські благодійники передадуть закарпатським фермерам 5 тонн насіння

Для підтримки закарпатських фермерів Національна палата сільського господарства області Гайду-Біхар та Угорської реформаторської благодійної служби зібрали 5 т насіння. Таку акцію благодійники проводять вже втретє. Про це інформує пресслужба Національної палати сільського господарства в Угорщині.

У повідомленні зазначається, що благодійники ще у березні зібрали 5 тонн насіння на загальну суму близько 5 млн форинтів. Зокрема було виділено 2 тонн кукурудзи, 2 тонн зеленого горошку, 1 тонн соняшнику, 100 кг люцерни та 6,5 кг дрібного насіння саду. Крім того, закарпатським фермерам зібрали грошову допомогу на суму понад 1,3 млн форинтів.

«Пандемія коронавірусу, з одного боку, підсилила роль сільського господарства, важливість безпечного виробництва продовольчої сировини, а з іншого боку ще більше акцентувала на важливості уваги один до одного, пожертві та безкорисливій допомозі», – поінформували на сайті Національної палати сільського господарства в Угорщині.

Також повідомляється, що до збору пожертв долучилися фермери та представники сільськогосподарських підприємств в Угорщині. Допомогу передаватиме Угорська реформатська благодійна служба тим закарпатським фермерам, які перебувають у скрутному становищі.

 

kurkul.com