Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.11.2017

Україна та Ізраїль можуть підписати угоду про ЗВТ на початку 2018

Україна та Ізраїль узгоджують останні деталі в угоді про зону вільної торгівлі, і можуть підписати договір уже на початку 2018 року, вважає посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські.

“Якщо не до кінця цього року, то на початку наступного точно ми її (угоду про ЗВТ – ІФ) підпишемо”, – сказав він в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в четвер у Києві.

За словами дипломата, на даному етапі вже узгоджена велика частина пунктів угоди про ЗВТ. “У нас залишилася ще одна тема, над якою ми зараз працюємо, технічні деталі … Я думаю, закрити це питання вдасться протягом двох-трьох тижнів”, – пояснив Е.Бєлоцерковські.

Дипломат розповів, що вже протягом кількох місяців договір може бути підписаний. “Буде етап, коли цей договір буде відшліфований і вже через кілька місяців, ми сподіваємося, його можна буде підписати”, – уточнив посол.

Джерело: Інтерфакс