Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.09.2017

Українські винаходи: високоефективний вітряк

Результатом роботи українського вченого, доктора технічних наук Олексія Оніпка став високоефективний вітряк. Над розробкою настільки ефективної форми вчений працював десять років.

Особливістю вітроротора є його незвичайна форма конструкції, що забезпечує високу ефективність, одночасно роблячи роботу пристрою майже нечутною. У традиційних вітрогенераторах застосовуються різні лопаті, в своєму ж вітряку, Оніпко відмовився від такого рішення – замість них вчений пропонує використовувати об’ємні спіралі, які мають різний діаметр і можуть встановлюватися на різній висоті. Унікально висока продуктивність стала результатом нестандартної форми, яку сам учений називає «природною» і яка здатна генерувати електрику навіть при невеликому подуві вітру (0,3-20 м/сек.), у той час як лопатеві вітряки за таких умов залишаються бездіяльні.

Переваги і характеристики вітроротора Оніпка:

 • широкий діапазон потужностей – 50-10000 Вт;
 • пристрій пристосований до різкої зміни швидкості і напрямку вітрового потоку;
 • не створює шум і може встановлюватися поруч із місцем знаходження або проживання людини;
 • має високий коефіцієнт перетворення енергії вітру;
 • не потребує високої щогли;
 • працює в широкому діапазоні швидкостей вітру – 0,3-20 м/сек.;
 • робоча поверхня турбіни нового типу істотно перевершує ефективну площу класичної лопатевої турбіни аналогічного діаметру;
 • на відміну від звичайних вітрових турбін, які використовують ефект підйомної сили крила, додатково використовується енергія тиску вітру.

Турбіна може виготовлятися з металу, армованого скловолокна (композит) або пластмаси.

Процес виготовлення вітряка вимагає дотримання точності. За словами винахідника, навіть незначні відхилення в розмірах призводять до суттєвих втрат ефективності – зниження до 30% при помилці на 5 мм.

Щоб наочно продемонструвати переваги нової розробки, вчений встановив традиційний вітряк і свій вітроротор. У ході роботи обох пристроїв при сильному вітрі, лопатева установка виробляла сильний шум і повністю зупинялася при зниженні швидкості вітру, в той час як вітряк Оніпка безперервно працював, створюючи мінімум шуму.

Джерело: ЕкоТехніка