Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 03.04.2018

Українці зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній картою е-резидента

Громадяни України стали лідерами за реєстрацією компаній картою електронного резидента в Естонії, оформивши в такий спосіб 423 компанії. Про це повідомив керівник талліннського офісу юридичної фірми «Ільяшев і Партнери» Віталій Галицьких, зазначає «Інтерфакс-Україна».

«Українці сьогодні на першому місці за такими реєстраціями – 423 компанії, при тому що карту е-резидента в Естонії отримав 2131 громадянин України – за цією кількістю ваша країна третя після фінів і росіян. Громадяни Фінляндії, для порівняння, оформили 315 компаній картою е-резидента, Німеччини – 311. Попит на це зростає», – сказав він в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Карта е-резидента не дає податкового резидентства або права на в’їзд до Естонії, але дозволяє скористатися всіма державними послугами, такими як реєстрація компанії онлайн, онлайн-банкінг, підписувати договори електронним підписом, подавати клопотання онлайн, 99% усіх державних послуг можна отримати онлайн, карта е-резидента відкриває державні послуги Естонії для всього світу. Це і приваблює український бізнес», – пояснив Галицьких.

Джерело: interfax.com.ua