Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.05.2021

“Укравтодор” упроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) упроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD – інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників і актуальний перебіг будівництва.

Як повідомило агентство у своєму Telegram- каналі у вівторок, ця система дає змогу в реальному часі стежити за виконанням робіт на дорогах, забезпечуючи прозорість у взаємодії між Службами автодоріг (САД) в областях і підрядниками, а також між САД і “Укравтодором”.

“Завдяки використанню оперативних та об’єктивних даних у E-ROAD контроль за використанням коштів, дотримання термінів робіт стає ще більш жорстким. Інформація у системі оновлюється щодня, завдяки чому оперативність прийняття рішень замовниками робіт зростає”, – пояснюється в повідомленні.

Раніше, як зазначає “Укравтодор”, контроль перебігу виконання робіт здійснювався на основі переважно паперової документації, що знижувало швидкість обробки даних.

За даними агентства, E-ROAD також обробляє надану системою WIM інформацію стосовно потоку транспортних засобів і здійснених порушень у розрізі годин або днів, суми потенційних штрафів, забезпечує можливість пошуку порушника за номерним знаком.

“Укравтодор” зазначає, що поки що E-ROAD – тільки для внутрішнього користування, але агентство працює над додатковим функціоналом для громадян, завдяки якому вони зможуть брати участь у процесі контролю.

ua.interfax.com.ua