Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.05.2021

“Укравтодор” упроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) упроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD – інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників і актуальний перебіг будівництва.

Як повідомило агентство у своєму Telegram- каналі у вівторок, ця система дає змогу в реальному часі стежити за виконанням робіт на дорогах, забезпечуючи прозорість у взаємодії між Службами автодоріг (САД) в областях і підрядниками, а також між САД і “Укравтодором”.

“Завдяки використанню оперативних та об’єктивних даних у E-ROAD контроль за використанням коштів, дотримання термінів робіт стає ще більш жорстким. Інформація у системі оновлюється щодня, завдяки чому оперативність прийняття рішень замовниками робіт зростає”, – пояснюється в повідомленні.

Раніше, як зазначає “Укравтодор”, контроль перебігу виконання робіт здійснювався на основі переважно паперової документації, що знижувало швидкість обробки даних.

За даними агентства, E-ROAD також обробляє надану системою WIM інформацію стосовно потоку транспортних засобів і здійснених порушень у розрізі годин або днів, суми потенційних штрафів, забезпечує можливість пошуку порушника за номерним знаком.

“Укравтодор” зазначає, що поки що E-ROAD – тільки для внутрішнього користування, але агентство працює над додатковим функціоналом для громадян, завдяки якому вони зможуть брати участь у процесі контролю.

ua.interfax.com.ua