Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 11.11.2021

Україна досягла прогресу щодо укладання Угоди про «промисловий безвіз» з ЄС

Україна досягла прогресу у питанні щодо укладання Угоди про «промисловий безвіз» з ЄС. Наразі запущена друга фаза попередньої оціночної місії ЄС, яка має дати висновок щодо готовності України до укладання такої угоди.

Про це повідомляє прес-служба Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Очікуємо, що ми зможемо швидко пройти наступні етапи та завершити переговори до кінця наступного року», — розповіла Наталія Форсюк, генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Так, українська оцінка досягнення цілей Угоди про асоціацію показала, що держава має значний потенціал для інтеграції у внутрішній ринок ЄС.

«Оцінка досягнення цілей Угоди про асоціацію, яку Україна презентувала Євросоюзу на Саміті, продемонструвала, що співпраця з ЄС посилилась у політичній та економічній сферах. Водночас ми маємо значний потенціал для подальшої інтеграції у спільний ринок Євросоюзу. Сподіваємось, що проведена оцінка стане дороговказом, який допоможе нам розкрити потенціал секторальної співпраці. Ми обмінялись з європейськими партнерами своїми оцінками. Наступний крок — спільна оцінка досягнення цілей Угоди про асоціацію, яка буде одним із важливих питань наступного Саміту», — коментує Форсюк.

За її словами, під час 23-го Саміту Україна-ЄС, європейська сторона відзначила прогрес України у реалізації ключових політичних та економічних реформ. Зокрема, дуже високу оцінку отримали реформи у сфері цифровізації. За 5 років виконання Угоди про асоціацію найбільшого прогресу Україні вдалось досягти у таких сферах, як: юстиція, свобода, безпека та права людини; технічні бар’єри у торгівлі; підприємництво; політичний діалог, національна безпека та оборона; гуманітарна політика; державні закупівлі.

«Під час 23-го Саміту Європейський Союз підтвердив зобов’язання спільно працювати над досягненням цілі щодо поступової інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС. Україна налаштована нарощувати прогрес у реалізації вже ухвалених реформ та продовжувати виконання Угоди про асоціацію в інших сферах», — підсумувала генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Agravery.com