Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.02.2018

Україна – друга в Європі за запасами природного газу

Серед країн Європи Україна посідає друге місце за запасами природного газу. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

«Серед викопних видів палива найперспективніший – природний газ. У цьому Україна доволі приваблива, оскільки наша країна має другі за обсягами запаси газу в Європі після Нідерландів», – заявив він.

За словами експерта, на сьогодні запаси природного газу в Україні оцінюються в 600 млрд м3. У той же час прогнозні ресурси блакитного палива становлять близько 3,5 трлн м3. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошував на важливості реалізації державної програми з нарощування видобутку природного газу до 2020 року до 20 млрд м3 на рік. Як зазначав прем’єр-міністр, енергетична незалежність дозволить не тільки позбутися імпорту палива як фактору впливу на Україну, а й забезпечить зниження цін на газ всередині країни.

За даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, у 2014-2017 роках Україна скоротила споживання газу в секторі населення, бюджетних установ та теплокомуненерго на 25%.

За матеріалами: unian.net