Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.07.2022

Україна експортувала «Шляхами солідарності» 5,8 млн тонн агропродукції

«Шляхи солідарності» між Україною та ЄС працюють над усуненням затримок із поставками українського зерна та покращенням імпортних та експортних потоків.

Про це повідомляє пресслужба Представництва Європейського Союзу в Україні.

У Представництві нагадали, що проєкт «Шляхи солідарності» був створений у квітні 2022 року з метою покращення експорту української агропродукції на тлі блокування українських портів.

««Шляхи солідарності» вже допомогли Україні експортувати 5,8 млн тонн, приносячи вкрай необхідні доходи для України та дозволяючи зерну дістатися тих, хто його потребує», – зауважили у Представництві ЄС в Україні.

Також вони констатували, що у червні завдяки «Шляхам солідарності» було подвоєно обсяг експорту – він становив майже 2,5 млн тонн.

У Представництві додають, що було надано технічну підтримку Україні, Молдові та країнам ЄС для полегшення й прискорення процедур та усунення ускладнень на кордоні, що призвело до підписання угод про вантажні перевезення з Україною та Молдовою 29 червня 2022 року для подальшого полегшення транзиту та перевезень між країнами.

«Ці «Шляхи» є лише першим кроком у довгостроковій стратегії розширення нашої важливої мережі транспортної інфраструктури в Україну та Молдову», – підсумуваои у Представництві ЄС в Україні.

Нагадаємо, Єврокомісія запустила платформу для спрощення логістики українського експорту. Також ми писали, що агроекспорт потребує збільшення кількості зерновозів та нових логістичних коридорів.

 

agrotimes.ua