Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.01.2021

Україна експортуватиме желатин і колаген до Аргентини

Україна і Аргентина погодили форму ветеринарного сертифіката для експорту колагену та желатину.

Про це повідомили у  пресслужбі Держпродспоживслужби, пише ШоТам.

Зазначається, що про це йшлося під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінські.

Між компетентними органами України та Аргентини вже погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин.

Нині відбувається процес погодження ветеринарного сертифіката для експорту молока та молочних продуктів з України до Аргентини.

Владислава Магалецька та Елена Летісія Мікусінскі підкреслили важливість співпраці між Україною та Аргентиною і висловили зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва.

Окремо на зустрічі обговорювався обмін досвідом з питань захисту прав споживачів та співпраці з громадськими організаціями.

Сторони домовились провести розширену онлайн-нараду, до якої будуть долучені профільні спеціалісти, з метою обміну досвідом та подальшого впровадження кращих практик у сфері захисту споживачів.

З Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, а також відновлено імпорт свіжого м’яса свійської ВРХ. Робота, яка велась півтора роки, стосовно погодження останнього, була підкреслена обома сторонами як позитивний крок для посилення торговельних зв’язків між країнами.