Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.07.2020

Україна годуватиме лохиною китайців

Китай відкрив свій ринок для українського експорту заморожених лохини та чорниць. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі, розповіли в ефірі програми “Сніданку з 1+1”.

Там зареєстрували уже 10 компаній-виробників заморожених ягід. Лохина – найпопулярніша ягода для інвестицій серед українських аграріїв. Лише 2018 року в Україні було закладено до тисячі гектарів нових плантацій лохини.

Ця ягода вже встигла обійти за розміром плантацій малину, а за темпами вирощування Україна на другому місці у світі після Перу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як в Україні вирощують лохину і коли вона здешевшає.

Джерело: ТСН